Trustmary Group

Tutustu tiimiimme!

Autamme yrityksiä saamaan enemmän suosittelijoita.

 

Kilpailu markkinoilla on kovempaa kuin koskaan. Vahva brändi ei yksin takaa onnistumista. Ylivoimaisesti tärkein kilpailuetu yrityksille on asiakaskokemus: kyky ilahduttaa ja palvella asiakkaita niin hyvin, että he suosittelevat yritystä muille. Me autamme yrityksiä kehittämään asiakaskokemustaan, saamaan enemmän suosittelevia asiakkaita ja hyödyntämään suosittelut myynnissä ja markkinoinnissa. Tuotamme puolueettomat asiakas- ja työntekijäkokemusvideot, jotka auttavat rakentamaan luottamuksen yritysten ja heidän sidosryhmiensä välille. 

Tiimimme koostuu intohimoisista myynnin, markkinoinnin ja asiakaskokemuksen ammattilaisista, videokuvaajista, toimittajista, tuotannon koordinaattoreista ja monista muista osaajista. Kolmessa vuodessa olemme kasvaneet muutaman hengen tiimistä jo yli 50 hengen organisaatioksi.

Toimipisteemme sijaitsevat Helsingissä, Jyväskylässä, Turussa, Oulussa, Kuopiossa, Tukholmassa ja Raleighissa Yhdysvalloissa. 

Arvomme

Aitous

Olen oma itseni. Ansaitsen luottamuksen avoimuudella ja aitoudella.

Vastuunkanto

Teen sen minkä lupaan. Lupaan sen, minkä teen. Pidän huolen itsestäni, työkavereistani ja asiakkaistani.

Kehittyminen

Olen huomenna parempi kuin tänään. Aina voi oppia jotain uutta.

Tiimimme
Johannes

Johannes Karjula
CEO, Trustmary Group

johannes@trustmary.com
044 0265 165

Valtteri

Valtteri Ylimäki
Production Director

valtteri@trustmary.com
045 649 5588

Santtu

Santtu Seppänen
Sales Director, Finland

santtu@trustmary.com
050 464 9918

Kepa

Kepa Eskelinen
Communications & Marketing

kepa@trustmary.com
040 5574 565

Anu

Anu Varila
Customer Success Manager

anu@trustmary.com
040 7792 327

Pohjois-Amerikka

Arttu

Arttu Haho
CEO, Trustmary USA Inc.

arttu@trustmary.com
(919) 522-6846 

Jaakko

Jaakko Salminen
Production Director, USA

jaakko@trustmary.com
050 4623 833

Eurooppa

Taavi

Taavi Laukkanen
Country Manager, Sweden
Head of International Sales

taavi@trustmary.com
040 8252 925

Erica

Erica Ojala
Production Director,
Europe

erica@trustmary.com
050 4108 775

Christofer

Christofer Evers
Account Manager,
Sweden

christofer@trustmary.com
+46 73-082 98 43

Asiakkuudet ja tuotannon koordinointi

Aada

Aada Suomela
Customer Success Specialist

aada@kokemuksia.fi
045 6710 485

Emma

Emma Hiltunen
Customer Success Specialist

emma@kokemuksia.fi
040 4178 238

Tytti

Tytti Sandström
Development Manager

tuotanto@kokemuksia.fi
010 5816 780

Laura

Laura Partanen
Production Coordination Manager

tuotanto@kokemuksia.fi
010 5816 780

Asta

Asta Kantonen
Production Coordinator

tuotanto@kokemuksia.fi
010 5816 780 

Kristiina

Kristiina Tunturi
Production Coordinator

tuotanto@kokemuksia.fi
010 5816 780

Myynti

Hannes

Hannes Paaso
Sales Development Director

hannes@kokemuksia.fi
050 4623 833

Aki

Aki Hokkanen
Area Sales Manager

 aki.hokkanen@kokemuksia.fi
050 5128 335

Mira

Mira Kankkonen
Customer Reference Marketing Manager

mira@kokemuksia.fi
045 1334 977

Joni

Joni Pietiläinen
Customer Reference Marketing Specialist

 joni@kokemuksia.fi
050 3037 273

Virpi

Virpi Puotiniemi
Customer Reference Marketing Specialist

virpi@kokemuksia.fi
045 6520 538

Daniel

Daniel Währn
Enterprise Sales Manager

daniel@kokemuksia.fi
050 4433 911

Jenni

Jenni Virta
Customer Reference Marketing Specialist

jenni@kokemuksia.fi
050 4623 833 

Perttu

Perttu Takkinen
Customer Reference Marketing Specialist

perttu.takkinen@kokemuksia.fi
050 516 9943

Sarkku

Sari-Anne Joensuu
Customer Reference Marketing Specialist

sari-anne@kokemuksia.fi
040 4194 912

Aleksi

Aleksi Joensuu
Customer Reference Marketing Specialist

aleksi@kokemuksia.fi
050 3221 585

Konsta

Konsta Kaskismaa
Customer Experience Specialist

konsta@kokemuksia.fi
050 4623 833 

Aki Honkala

Aki Honkala
Customer Experience Specialist

aki.honkala@kokemuksia.fi
050 4709 663

Christofer

Christofer Evers
Account Manager, Sweden

christofer@trustmary.com
+46 73-082 98 43

Inka

Inka Huuskonen
Customer Experience Specialist

inka@kokemuksia.fi

Eetu

Eetu Kohvakka
Customer Experience Specialist

eetu@kokemuksia.fi

Tuotanto

Jaakko

Jaakko Salminen
Production Director, USA

 

Erica

Erica Ojala
Production Director, Europe

 

Aki Kolehmainen

Aki Kolehmainen
Production Network Coordinator, Finland 

Emma Kautto

Emma Kautto
Content Manager

Sven

Sven Koik
Video Producer 

Iida

Iida Rajamäki
Video Producer

Maria

Maria Rautio-Runeberg
Video Producer 

Juho

Juho Matilainen
Video Producer

 

Jarmo

Jarmo Ahonen
Video Producer

Emmi

Emmi Kokko
Video Producer

Ilona

Ilona Uusitalo
Content Producer

 

Liisa

Liisa Ranta-Ylitalo
Content Producer

 

Tutkimus

Emma Kaukosuo

Emma Kaukosuo
Customer Experience Specialist

emma.kaukosuo@kokemuksia.fi

Saila

Saila Salpakoski
Customer Experience Specialist

saila.salpakoski@kokemuksia.fi

Kerttu

Kerttu Jukkala
Customer Experience Specialist

kerttu.jukkala@kokemuksia.fi

filler

Tukitoimet

Markku

Markku
Chief Happiness Officer

Sovi tapaaminen kanssamme jo tänään!

Tapaamisessa saat analyysin yrityksesi markkinoinnin ja myynnin nykytilasta ja paljon muuta!